Як подружитися з «цифрою»? - історія БС «Солес»
Цифровізація бізнесу допомагає українським компаніям залишатися стійкими та адаптуватися до кризових умов під час війни. Використовуючи цифрові технології, малий та середній бізнес може продовжувати свою діяльність, навіть коли фізична інфраструктура недоступна або традиційні ринки втрачені. Це також відкриває можливості для виходу на міжнародний рівень, залучати нових клієнтів і партнерів з-за кордону.
«Навчальна програма проєкту Lviv DIH містила надзвичайно актуальні теоретичні матеріали, що розкривали ціннісний підхід до створення цифрового середовища. Цю теорію вдало доповнювали практичні кейси, що дозволили одразу «приміряти» той чи інший цифровий інструмент для власного бізнесу. А реалізація почутого почалася миттєво. Конкретні дії в контексті кібербезпеки: всюди, де є можливість включена двофакторна автентифікація; дані контрагентів збережено в надійних хмарних сховищах; періодично робляться резервні копії важливої інформації», - розповідає власник компанії Олег Стечкевич.
БС «Солес» – молода, енергійна компанія. Пріоритетний напрям роботи БС «Солес» – канва для вишивання бісером на релігійну тематику. Кредо компанії – реалізувати в бісері ікони, які шанували і до яких зверталися за допомогою наші предки.
⠀⠀
ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ КОМПАНІЇ:
⠀⠀
✅ Доопрацювання скриптів продажу та впровадження на перспективу CRM.
Впровадження CRM – це важливий та необхідний крок для оптимізації роботи не тільки відділу продажу, а й усієї структури компанії. Ці системи економлять час, дозволяють відстежувати спілкування з кожним клієнтом і розв'язують питання контролю якості обслуговування. «Чи будемо ми їх впроваджувати? Будемо, але за умови розростання відділу продажу, а поки зосередимо увагу на доопрацювання скриптів продажу та ведення переговорів».
⠀⠀
✅ Створення соцмереж та просування в них.
Соцмережі для бізнесу – недооцінений інструмент інформування про свій продукт, розширення клієнтської бази, вивчення роботи конкурентів. І не слід лякатися, що він потребує розробки контент-плану, написання креативних текстів, підготовки відео та фото матеріалів тощо. Надійними партнерами у цьому випадку стануть програми генеративного штучного інтелекту. «Для себе з’ясували, що дописи в групах повинні мати різну мету: не лише продажну, а й розважальну, навчальну, інформувальну та іншу. Вже працюємо над виправленням цієї ситуації, дякуємо Наталії Барбір за менторську сесію».
⠀⠀
✅ Розробка інтернет-магазину (з нуля).
«Для чого бізнесу вебсайт?» - це точно про нас. Спочатку в нас не було сайту, адже з моменту створення у 2012 році ми позиціювали себе і працювали як B2B. Партнери мали свої сайти, на яких реалізовували наші схеми та набори для вишивки бісером. З плином часу з’явилась потреба в інформуванні кінцевого споживача про наші новинки. Ось тоді й народився сайт-візитка (bssoles.com). Зроблений експериментальним шляхом (без шаблонів та плагінів), з обмеженим функціоналом та за «смішні» кошти він успішно виконував поставлену задачу. Але все кардинально змінилося 24 лютого 2022 року. Довелося шукати вихід у сегмент ринку B2C. Опрацювавши матеріали тренінгу «Для чого бізнесу вебсайт» (окрема подяка Олексі Возняку), вирішили не переробляти існуючий сайт (зрозуміли абсурдність), а зробити «з нуля», використовуючи одну із запропонованих платформ. Яку саме? Шукайте внизу матеріалу посилання на сайт-візитку, який у жовтні-листопаді стане інтернет-магазином!
⠀⠀
✅ Трансформація системи продаж.
«Як побудувати системні продажі у digital-середовищі?» - цей тренінг став для компанії справжньою знахідкою. Ви, мабуть, чули фразу «В інтернеті є відповідні майже на всі питання». Можливо й так, але їх треба уміти шукати, витрачаючи на це час. Зусиллями Остапа Бачинського учасники тренінгу отримали «вже й зараз» в одному місці структурований матеріал про особисті продажі та переговори й побудову системного відділу. Отримані від спікера рекомендації допомагають БС «Солес» трансформувати організацію продажів і зрештою збільшать їх рівень.
⠀⠀
✅ Активізація роботи з відкритими даними в мережі Інтернет.
Тренінг «OSINT для бізнесу: ефективна перевірка контрагентів у цифрову епоху» від Романа Радейко – став органічним поєднанням теоретичних знань по роботі з інформацією з історіями відомих людей, журналістськими та власними розслідуваннями, показує важливість «цифрового сліду». «Як наслідок, будемо активніше та вправніше працювати з відкритими даними та опрацьовувати негативні коментарі, щоб клієнт розумів «Ікона вишита бісером – це сонцеграй барв і тепло людських рук, енергія добра та любові, вплетена у канву».
Олег Стечкевич, власник ТМ БС «Солес»:
«Цифровий світ – це вже реальність. Проєкт Lviv DIH дозволяє побачити, що справжні людські цінності та цифрові інструменти не тільки можуть співіснувати, а й синергетично примножувати результати будь-якої діяльності. Цифровізації не уникнути! І чим швидше ви пройдете етап «заперечення», тим швидше ваш бізнес стане ще ефективнішим! Ви ще читаєте? А БС «СОЛЕС» вже впроваджує!»
⠀
Навчання відбулось у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер – «Tech StartUp School».
Про компанію:
БС «Солес» – молода, енергійна компанія, вихована на кращих традиціях українства загалом і Галичини зокрема. Інтегруючи давні народні традиції ремесла з сучасними поліграфічними технологіями, комп’ютерні програмні засоби з ручною роботою тут розробляються схеми вишивок, які стають основою виробів, що передаватимуться з покоління в покоління.
Торгова марка БС «Солес»
Сайт: bssoles.com
Скринька: [email protected]
Телефон: +38 (067) 340-29-00